Wyniki konkursu

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „zapisy On-Line”. Specjalna komisja drogą losowania wyłoniła osobę, która wygrała rower, następnie osobę, która wygrała tablet i kolejno pięćdziesiąt osób, które otrzymały miesiąc bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców nagród rzeczowych:

Rower wygrywa – Emilia Murak – Sp 14 Lublin

Tablet wygrywa – Iza Zaręba – Sp 321 Warszawa

Poniżej przedstawiamy pięćdziesięciu  zwycięzców miesięcznych bezpłatnych zajęć w OSTiDM:

l.p.

Imię i nazwisko

szkoła

 1

Dominika Wróblewska

Sp 220 Warszawa

 2

Wiktoria Mąka

Sp 340 Warszawa

 3

Antonina Karpińska

Sp 357 Warszawa

 4

Parzych Gabriela

Sp 280 Warszawa

 5

Parczewska Zofia Hanna

Sp 2 Zalesie Dolne

 6

Pabijanek Hanna

Sp 307 Warszawa

 7

Ceran Mateusz

Sp 112 Warszawa

 8

Skrzeczyńska Zuzanna

Sp 6 Mińsk Mazowiecki

 9

Tymoteusz Wawryniuk

Sp 357 Warszawa

 10

Kajetan Rżysko

Sp 6 Mińsk Mazowiecki

 11

Kubacki Kacper

Sp 2 Piaseczno

 12

Kapuścińska Miłka

Sp Duczki

 13

Tomaszewski Franciszek

SP 231 Warszawa

 14

Kander Małgorzata

SP 157 Warszawa

 15

Grzelińska Zofia

Sp 94 Warszawa

 16

Natalia Tukajska

Sp 354  Warszawa

 17

Krynicka Maja

Sp 103 Warszawa

 18

Iga Szulecka

Sp Mysiadło

 19

Kleszczewska Zofia

Sp 86 Warszawa

 20

Włodarczyk Natalia

Sp 6 Mińsk Mazowiecki

 21

Dominas Gabriela

Sp 103 Warszawa

 22

Dziuba  Piotr

Sp 280 Warszawa

 23

Hugo Stall

Sp 2 Piaseczno

 24

Paź Magdalena

Sp Duczki

 25

Łapczyńska Emilia

Sp 238 Warszawa

 26

Buczek Mateusz

Sp 1 Mińsk Mazowiecki

 27

Kiliński Wiktor

Sp Mysiadło

 28

Pazio Michalina

Sp Duczki

 29

Zofia Drabarz

Sp 3 Sulejówej

 30

Malwina Szubińska

Sp 6 Mińsk Mazowiecki

 31

Podgórska Magdalena

Sp 2 Lublin

 32

Filip Ferenc

Sp 2 Chełm

 33

Konik Bartosz

Sp  Siedlicz

 34

Wiktor Wróbel

Sp Motycz

 35

Adam Jaszczuk

Sp 23 Lublin

 36

Kułaj Natalia

Sp 8 Zamość

 37

Alicja Budzyńska

Sp 30 Lubin

 38

Pola Komotajtis

Sp 2 Lublin

 39

Wiktoria Gustyn

Sp Matczyn

 40

Korba Michał

Sp Gora Puławska

 41

Szpryngiel Paulina

Sp 57 Lublin

 42

Nóżka Magdalena

Sp 3 Puławy

 43

Aleksander Kowalczyk

Sp 3 Puławy

 44

Anna Tomaszczyk

Sp 2 szczytno

 45

Mrtyna Gedig

Sp 2 szczytno

 46

Emilia Racewicz

Sp 29 Olsztyn

 47

Natasza Bogdanowicz

Sp Jonkowo

 48

Franciszek Ciepliński

Sp 29 Olsztyn

 49

Karolina Żołnowska

Sp 3 Przasnysz

 50

Julia Żabka

Sp 6 Szczytno

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Zapisy on-line Kliknij, aby przejść do kącika dziecięcego.