Centrum tańca - Strona głównaBiuro podróży - Strona główna

Szkoła Tańca

Aktualnie Szkoła Tańca prowadzi kursy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych w dwóch miastach:
w Olsztynie i w Puławach.  W miarę rozwoju firmy będziemy wprowadzać kursy tańca w następnych miastach. 

Ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych w zależności od wieku i umiejętności.  Na zajęcia mogą uczęszczać  dzieci już od 1,5 roczku.  Górna granica wieku dorosłych uczestników kursów jest nieograniczona. Większość kursów prowadzimy systematycznie i odnawiamy co 1 lub 2 miesiące. Mniej popularne  kursy wprowadzane są sezonowo w zależności od ilości zgłoszonych chętnych.

Kursy Tańca w Olsztynie

DLA DZIECI
Mini Mini Disco ( 1,5 - 4 lat)
    – doskonała pod względem pedagogicznym forma rytmiki. Zajęcia składające się z animacji i śpiewu wprowadzające dzieci i rodziców w świat baśni i bajek.
Przedszkolaki (4-6 lat)    – zajęcia prowadzone w formie zabawy i animacji, podczas której krok po kroku wprowadzane są podstawowe elementy taneczne.
Balet klasyczny (6-12 lat)   - nauka baletu od podstaw w oparciu o rosyjską szkołę Waganowej, tradycyjny repertuar klasyczny oraz nowe choreografie.
Kids Club (7-11 lat)    –  prawdziwy i wyjątkowy Klub dla dzieci zafascynowanych tańcem i chcących rozwijać swoje talenty.  Na zajęciach dzieci poznają różne style taneczne: hip hop, disco, teatr tańca, taniec estradowy (musical).
Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier (7-12 lat)    – zajęcia dla dzieci, które  z różnych przyczyn nie uczęszczają  na nie w swojej szkole.  Zajęcia prowadzone są według autorskiego programu Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego.  Dzieci poznają różne formy taneczne (tańce towarzyskie, narodowe, dyskotekowe) oraz podstawy savoir-vivre.
Hip Hop (8-12 lat)    –  łączy w sobie rytm, dynamikę, najnowsze hity muzyczne i fantastyczne choreografie.
Video Clip Dancing (8-12 lat)   - super choreografie znane z hitów muzycznych programów MTV i VIVA z elementami hip hop, electric boogie i jazz, rewelacyjna muzyka, pokazy, dyskoteki.
Street Dance (9 – 12 lat)    -  mieszanka różnych form tańca ulicznego, tj.: hip hop, locking, funky, electric boogie, break dance (w wydaniu dziecięcym)

DLA MŁODZIEŻY
Hip Hop
    - taneczna mieszanka rapu i breakdance, łączy w sobie rytm, dynamikę, najnowsze hity muzyczne i fantastyczne choreografie. 
Modern Jazz    – taniec zaskakujący dynamiką, dużą dawką energii, bazujący na dwóch stylach: modern dance i jazz.
Street Dance     -  mieszanka różnych form tańca ulicznego, tj.: hip hop, locking, funky, electric boogie, break dance
Taniec współczesny    - łączy w sobie bardzo różne style taneczne: modern dance, elementy hip hop i teatru tańca. Jest to forma rekreacyjno-pokazowa:  opowiadanie historii tańcem.
Video Clip Dancing (8-12 lat)   - super choreografie znane z hitów muzycznych programów MTV i VIVA z elementami hip hop, electric boogie i jazz, rewelacyjna muzyka, pokazy, dyskoteki.

DLA DOROSŁYCH
        DLA PAR:
Taniec towarzyski
    - nauka podstawowych kroków i figur W programie m.in.: Marengo, Blues, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Dsco-Fox, Foxtrot, Cha-Cha, Rock, Tango Argentino, Rumba. Kurs prowadzony jest na różnych stopniach zaawansowania: najmniej zaawansowany to kurs dla początkujących, a najbardziej zaawansowany to Kurs Złota Gwiazda.
Klub Miłośników Tańca    - przeznaczony dla prawdziwych koneserów aktywnego spędzania wolnego czasu w towarzystwie podobnych  sobie pasjonatów tańca. Program zajęć tanecznych ma charakter relaksacyjny i jest kontynuacją dotychczasowych kursów.
Tango Argentino    - zajęcia przeznaczone dla osób poszukujących namiętnego tańca, w którym partner i partnerka współpracują ze sobą tworząc całość. To co charakteryzuje ten kurs, to niepowtarzalna atmosfera i  nastrojowa muzyka.
Kurs dla Nowożeńców    - nauka dla narzeczonych, którzy chcą w krótkim czasie nauczyć się tańca, który będą mogli zaprezentować na przyjęciu weselnym.
Salsa/Marengo parami    – To jeden z najprostszych tańców latynoamerykańskich, podczas którego łatwo się odprężyć i zrelaksować. Propozycja dla osób, które lubią gorące, żywiołowe rytmy i czują się młodo nie tylko ciałem, ale i duchem.
        SOLO:
Taniec Orientalny
    - zmysłowy taniec dla kobiet, łączący w sobie elementy kultur bliskiego wschodu.
Sensual Dance    - zajęcia dla kobiet w każdym wieku, uczące zmysłowego poruszania się, zachowania lekkości i gracji w każdym ruchu.
Latino solo    - taniec dla singli (kobiet i mężczyzn), czyli tych którzy lubią tańczyć solo. Kurs obejmuje choreografie podstawowych tańców latynoamerykańskich przy wtórze gorących rytmów muzycznych.
Lady Dance   - kurs stworzony z myślą o kobietach, którym trudno namówić partnera na wspólne zajęcia, a które kochają taniec, muzykę i pragną poprawić grację i elegancję  swoich ruchów. Zajęcia mają formę klubową, w której nie brakuje również wspólnych interesujących rozmów.
        AEROBIC    - dynamiczna gimnastyka przy muzyce dla tych, którzy chcą poprawić sprawność i sylwetkę 

Kursy tańca w Puławach

We wrześniu 2010r. rozpoczęła działalność Szkoła Tańca w Puławach.

Zapraszamy na kursy:

DLA DZIECI
Przedszkolaki (4-6 lat) we wtorki w godzinach 16.30-17.15  
Hip Hop (8-12 lat)  w środy w godzinach 15.45-16.30

DLA MŁODZIEŻY
Hip Hop  zaawansowany w środy w godzinach 16.45-17.30 
Dancehall  w środy w godzinach 18.00-18.45     

DLA DOROSŁYCH
Taniec towarzyski  w poniedziałki w godzinach 17.45-18.45